Hardwood Rivals

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 232.66 MB
  • Sürüm 1.4.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Justin Mai

Hardwood Rivals indir. Atari Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Özel tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan Hardwood Rivals Basketball basketbol oyununda heyecan verici bir deneyim yaşamaya hazır olun. Oyun basketbol teması üzerine kurulan gelişmiş bir mobil oyundur. Oyunda yer almak için iOS akıllı cep telefonunuza indirmeniz yeterlidir. gerçek hayatta basketbol oynamayı seviyor ve mobil cihazınızda da gelişmiş bir basketbol deneyimi yaşamak istiyorsanız Hardwood Rivals Basketball mobil oyununda yer alabilirsiniz.

Zekice hamleler yaparak keyif verici bir basketbol oyunu oynamanın zamanı geldi de geçiyor. Her zamankinden daha kaliteli bir basketbol oyunu oynamak için bu muhteşem görsellere sahip oyunda vakit geçirin. Hardwood Rivals, yenilenmiş atış mekaniklerini tanımanın yanı sıra kendi oyuncunuzu kişiselleştirmenize ve skor tablolarının zirvesi için rekabet etmenize izin veriyor. Oyunda tek başınıza yer almak yerine oyunun online özelliğini değerlendirerek arkadaşlarınızı oyuna davet edin. Onlarla birlikte takım kurun ya da rekabet edin.

Seçmiş olduğunuz takımın özelliklerini kendi zevklerinize göre kişiselleştirin. Takımın adını, yeteneklerini, kıyafetlerini kendiniz belirleyin. Oyunumuz oyunculara heyecan dolu anlar yaşatmak için tasarlanmıştır. Hangi takımın basketbol kralı olduğunu herkese göstermek için sahadaki yerinizi alın ve yüksek skorlu atışlar yaparak oyunu kazanan kişi olun. Kart ödülleri ile şapkaları, üniformaları ve aksesuarları bir araya getirin. Tek bir modda oyun oynamak yerine beş farklı oyun modundan birini seçerek hızlanın.

Gelişmiş oyun kontrolleri ile iki farklı topa vuruş şeklini değerlendirin. Birden fazla gelişmiş basketbol sahası arasından oynamak istediğinizi seçin, karşılaşmalara çıkın ve kazanmanın keyfi ile ödülleri havaya kaldırın. Hardwood Rivals Basketball spor oyununda 30 güçlü takım ile eşsiz karşılaşmalar içerisine girebilirsiniz. Seçimleriniz doğrultusunda gelişen bu muhteşem spor oyununda heyecan dolu anların tadını çıkaracaksınız.

Kazancınızı her daim arttıracak, ödüller doğrultusunda takımınızı yüksek seviyelere çıkarma hakkını elde edeceksiniz. Başarılarınızı takip edeceğiniz liderlik tablosundan takip edebilir, kendinizi her daim birinci olarak gösterebilirsiniz. Oyunun her sahnesinde size özel görseller yer alıyor. Bunun tadını çıkarmak için Hardwood Rivals Basketball oyununda ücretsiz bir şekilde yer alabilirsiniz.

Hardwood Rivals indir